قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای

طناز
طنز و ادب

 همه آنهایی که با الفبای روزنامه نگاری آشنا هستند می دانند که یکی از ارزش های خبری "فراوانی " است.

فرض را بر آن قرار می دهیم که اصولا چیزی به نام جریان انحرافی در کشور وجود ندارد . فرض می کنیم هیچیک از اطرافیان احمدی نژاد نه انحراف سیاسی دارند نه انحراف مالی. فرض می کنیم که همه مجلسی ها ، همه علمای قم و نجف ، همه یاران قدیمی رییس جمهور (‌ حتی آقای مصباح یزدی که حامی سرسخت احمدی نژاد به شمار می رفت ) ، همه مداحان سینه چاک سابق رییس جمهور ، جمعیت موتلفه ، همه دانشگاهیان ، همه سربازان گمنام ، قوه قضاییه ، خاندان امام خمینی  / ره/ و خیلی های دیگر ، همه و همه اشتباه می کنند و به قول مدیر عامل ایرنا دچار توهم شده و موضوع موهومی به نام جریان انحرافی را مطرح می کنند.

سوال این است: این همه فراوانی دارای ارزش خبری نیست ؟ و نباید موجب شود که ایرنا به عنوان رسانه ای که روزگاری رسانه مادر خوانده  می شد ، در این زمینه خبری منتشر کند یا لااقل واکنشی نشان دهد؟

یک جستجوی ساده در سایت ایرنا نشان می دهد که تعداد خبرهای ایرنا که واژه "جریان انحرافی " در آن مورد استفاده قرار گرفته است  از سه مورد تجاوز نمی کند که دو مورد از این خبرها هیچ ارتباطی با موضوعی که به  " جریان انحراف " معروف شده است ، ندارد.

 این روند نشان می دهد که رسانه ای که خود را رسانه نظام می داند منویات تنها بخشی از نظام را که اتفاقا کل نظام با آن بخش مشکل دارد منعکس می نماید را منعکس نموده و  اصل بی طرفی حرفه ای در این رسانه بی معنا است. 

تصویر صفحات مورد جستجو در ادامه مطلب نمایش داده شده است .

[ چهارشنبه 18 خرداد‌ماه سال 1390 ] [ 12:16 ] [ سید رضا ضیائی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بازنشستم... روزگارم بد نیست کارمن طنازی است جثه ای دارم اندازه فیل دلم اما گنجشک دل من مثل همه مردم شهر یک کمی تیره شده درعوض موی سرم گشته سپید می نویسم اما، فقط او می خواند پس تو هم باش همانگونه که اوست ... .................. ....................... تقدیم به خواهر فقیدم *************** دل شکستم روزگارم خوب نیست خواهرم رفت از این دار پلید و کسی نیز نفهمید که بر ما چه گذشت دل گنجشکی من ترکید از غم او هیکل فیلی من پر احساس شده حس غم ، غصه و آه روزگار همه مان گشته سیاه
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 400221