قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

طناز
طنز و ادب

سایت خبری شفاف
کد خبر: ۱۶۲۲۰۰

تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۹
خاتمی در واکنش به برخی دعوت ها برای نامزدی تعابیر تندی به کار برده است.

کیهان نوشت:این خبر را پایگاه اینترنتی گروهک ملی-مذهبی که طی چند سال اخیر به اتحاد کامل با حزب مشارکت و سازمان مجاهدین (انقلاب) رسیده منتشر کرد و نوشت: «آقای خاتمی روز به روز موضع منفی قاطعانه تری در برابر تقاضا از وی برای نامزدی در انتخابات می گیرد. وی اخیراً در پی تقاضای بعضی فعالان سیاسی و از جمله برخی زندانیانی که ورود وی به انتخابات را راهگشا می دانند قاطعانه گفته است هرگز این اتفاق نخواهد افتاد!»

این گزارش حاکی است: «آقای خاتمی در برابر برخی تقاضا کنندگان تعابیر تندی برای نامزد شدن به کار برده و گفته است بروید دنبال یک... دیگر بگردید»[!]

دیروز برخی سایت ها مطلبی را از اقای خاتمی نقل کرده بودند که بعضی قسمت های آن با نقطه چین تزئئین شده بود . نفهمیدم منظور از نقطه چین ها چه بود ولی نمی دانم چرا این داستانک به ذهنم خطور کرد.

خدا کند نقل این داستان  بی احترامی به جناب اقای خاتمی تلقی نشود.

مردی در حال عبور از خیابان کودکی را مشغول جابجایی بسته ای دید که ازخود کودک بزرگتر بود،  نزدیک رفت و گفت: عزیزم بگذار تا کمکت کنم.

مرد وقتی خواست بسته را بردارد دید که حتی حملش برای او مشکل است چه برسد به این بچّه . کمی که جلوتر رفتند مرد از کودک پرسید چرا این بسته را حمل میکند؟

کودک در پاسخ گفت: که پدرش از او خواسته است.

مرد پرسید: چرا پدرت خودش این کار را انجام نداد؟ مگر نمیدانست که حمل این بسته برایت چقدر سخت است...

کودک جواب داد: اتفاقا مادرم هم همین حرف را به پدرم زد ولی او گفت:

"خانم بالاخره یه خری پیدا میشه به این بچّه کمک کنه دیگه"

[ دوشنبه 2 بهمن‌ماه سال 1391 ] [ 11:49 ] [ سید رضا ضیائی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بازنشستم... روزگارم بد نیست کارمن طنازی است جثه ای دارم اندازه فیل دلم اما گنجشک دل من مثل همه مردم شهر یک کمی تیره شده درعوض موی سرم گشته سپید می نویسم اما، فقط او می خواند پس تو هم باش همانگونه که اوست ... .................. ....................... تقدیم به خواهر فقیدم *************** دل شکستم روزگارم خوب نیست خواهرم رفت از این دار پلید و کسی نیز نفهمید که بر ما چه گذشت دل گنجشکی من ترکید از غم او هیکل فیلی من پر احساس شده حس غم ، غصه و آه روزگار همه مان گشته سیاه
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 409105