قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای

طناز
طنز و ادب

بعد از آنکه گامبیا اعلام کرد که روابطش با ایرا ن را قطع  می کند و از اعضای سفارت ایران  خواسته است که این کشور را ترک کنتد عضو کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی فر موده اند که " رئیس جمهور گامبیا انقلابی است اما نمی دانیم چرا با ما  قطع رابطه کرده اند.
رئیس محترم کمیسیون امنیت ملی  هم فرموده اند ما اصلا در گامبیا سفارت نداریم.  

 این نظرات راقم را به یاد داستانی انداخت که شنیدنش خالی از لطف نیست .
روزی همسایه ای به همسایه دیگر اعتراض می کند که بز شما از دیوار خانه ما بالا رفته و تمام تربچه های باغچه ما را خورده است. همسایه در پاسخ به این اقدام ناجوانمردانه همسایه جوابی دندان شکن داد. او گفت اولا بز از دیوار راست بالا نمی رود . ثانیا بز تربچه نمی خورد و ثالثا ما اصلا بز نداریم .
www.dolat.ir/NSite/FullStory/?id=183858

http://www.mardomsalari.com/Template1/News.aspx?NID=92461

[ سه‌شنبه 9 آذر‌ماه سال 1389 ] [ 07:37 ] [ سید رضا ضیائی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بازنشستم... روزگارم بد نیست کارمن طنازی است جثه ای دارم اندازه فیل دلم اما گنجشک دل من مثل همه مردم شهر یک کمی تیره شده درعوض موی سرم گشته سپید می نویسم اما، فقط او می خواند پس تو هم باش همانگونه که اوست ... .................. ....................... تقدیم به خواهر فقیدم *************** دل شکستم روزگارم خوب نیست خواهرم رفت از این دار پلید و کسی نیز نفهمید که بر ما چه گذشت دل گنجشکی من ترکید از غم او هیکل فیلی من پر احساس شده حس غم ، غصه و آه روزگار همه مان گشته سیاه
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 400221