قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

طناز
طنز و ادب

 

 

 

 مردی متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده و شنوایی اش کم شده است  بهمین دلیل نزد پزشک رفت و مشکل را با او درمیان گذاشت و به مرد پیشنهاد شد که از فاصله چهار متری بعد سه متری و بعد دومتری و از نزدیک همسرش را صدا بزند تا به میزان شنوایی اش پی ببرد.

مرد در حالی که در اتاق نشمین بود همسرش را در آشپزخانه صدا زد که شام چی داریم ؟ پاسخی نشنید . فاصله ها را کم کرد و دوباره پرسید شام چی داریم ؟ اما بازهم چیزی نشنید.  وقتی در آشپزخانه به همسرش نزدیک شد و دوباره سوال کرد وی گفت :برای چهارمین بار می گویم که مرغ داریم  مرررررغ !  و در اینجا بود که مرد متوجه موضوع شد.
همیشه مسایل و مشکلات آنگونه که ما فکر می کنیم نیست و گاهی حقایق متفاوت با تصورات ماست .

[ سه‌شنبه 18 آبان‌ماه سال 1389 ] [ 08:55 ] [ سید رضا ضیائی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بازنشستم... روزگارم بد نیست کارمن طنازی است جثه ای دارم اندازه فیل دلم اما گنجشک دل من مثل همه مردم شهر یک کمی تیره شده درعوض موی سرم گشته سپید می نویسم اما، فقط او می خواند پس تو هم باش همانگونه که اوست ... .................. ....................... تقدیم به خواهر فقیدم *************** دل شکستم روزگارم خوب نیست خواهرم رفت از این دار پلید و کسی نیز نفهمید که بر ما چه گذشت دل گنجشکی من ترکید از غم او هیکل فیلی من پر احساس شده حس غم ، غصه و آه روزگار همه مان گشته سیاه
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 400530