قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

طناز
طنز و ادبوبلاگ نویسی  به خودی خود نه هنر است  ، نه دانش ، نه تفریح ، نه فن . در عین حالی که می تواند همه اینها باشد و حتی بیشتر . مثلا می شود گفت وبلاگ نویسی یک چشم  هم چشمی مدرن است ، یک کانا ل ارتباطی جدید است ، یک چاه دیجیتال است که هروقت کسی را نداشتی که درد دلت را به او بگویی سرت  را در آن فرو ببری و فریاد بزنی .

 شاید هم لازم نباشد فریاد بزنی . نجوا هم کافی است . این چاه الکترونیکی آنقدر عمیق است که هیچ فریادی به ته آن نمی رسد و به تعبیری دیگر آنقدر کم عمق است که اگر نجواهم بکنی همه می شنوند ، به شرط آنکه آدرس وبلاگت را داشته باشند.

 تیلیک تیلیک با دگمه های کی برد حرفت را می زنی و دیگران هم بی سرو صدا فقط با چرخاندن موش مرده ای که در دست دارند، می توانند در همه جای دنیا به تو سر بزنند ، تورا بشنوند ، ببینند ، و بخواننت .

 اینجا است که اقراء بسم ربک الذی خلق.... در مدرنیته و تکنولوژی و شبکه های اطلاع رسانی جهان معنا پیدا می کند .

 بیایید باهم باشیم .... با هم بنویسیم ..... و .... با هم بخوانیم


[ سه‌شنبه 11 خرداد‌ماه سال 1389 ] [ 00:19 ] [ سید رضا ضیائی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بازنشستم... روزگارم بد نیست کارمن طنازی است جثه ای دارم اندازه فیل دلم اما گنجشک دل من مثل همه مردم شهر یک کمی تیره شده درعوض موی سرم گشته سپید می نویسم اما، فقط او می خواند پس تو هم باش همانگونه که اوست ... .................. ....................... تقدیم به خواهر فقیدم *************** دل شکستم روزگارم خوب نیست خواهرم رفت از این دار پلید و کسی نیز نفهمید که بر ما چه گذشت دل گنجشکی من ترکید از غم او هیکل فیلی من پر احساس شده حس غم ، غصه و آه روزگار همه مان گشته سیاه
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 400530